Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Uczniowie klas IV zgodnie z podstawą programową poznają las jako środowisko życia roślin i zwierząt. Zapoznają się z budową warstwową  lasu oraz określają, jakie funkcje pełni las w naszym środowisku.

Aby  zapamiętywanie tych elementów było  łatwiejsze, uczniowie połączyli swoje zdolności manualne z wiedzą teoretyczną. W efekcie powstały piękne makiety, które wyglądają jak kawałek prawdziwego lasu.  Uczniowie pracowali w grupach z wielkim zaangażowaniem i zaciekawieniem.

Nauczyciel przyrody

Milena Miłoszewska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
387405

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim