Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Uczniowie klasy 3e,3b,3g z takim pytaniem zwrócili się do swoich kolegów i Rodziców podczas niedzielnej Mszy św.

W przygotowanej scence o spotkaniu Jezusa z Apostołami można było dostrzec dary, które im przynosi zmartwychwstały Chrystus: pokój,  miłość, swoją obecność przy łamaniu chleba. Spotkanie to mocno zaskoczyło Apostołów i rozbudziło przekonanie wiary w to wszystko, o czym opowiadał im i czego doświadczali w spotkaniu z Nim przed śmiercią.

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
208
Odsłon artykułów:
387375

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim